Geelmuyden Kiese opruster med eventchef

Den nye head of events kommer senest fra en lignende stilling i Rud Petersen og har tidligere været konsulent i Dansk Industri. Nyansat seniorkonsulent har tidligere været kampagnechef i Alternativet. 
Camilla Lewerissa er ny head of events i kommunikationsbureauet Geelmuyden Kiese. | Foto: Pr/geelmuyden Kiese
Camilla Lewerissa er ny head of events i kommunikationsbureauet Geelmuyden Kiese. | Foto: Pr/geelmuyden Kiese

Kommunikationsbureauet Geelmuyden Kiese har ansat Camilla Lewerissa i en nyoprettet stilling som head of events samt Oliver Riel som seniorkonsulent i teamet for sport, kultur og underholdning. Det skriver Geelmuyden Kiese i en pressemeddelelse.

Allerede abonnent?Log ind her

Læs hele artiklen

Få adgang i 14 dage for 0 kr. Det kræver intet kreditkort, og du vil ikke overgå til et betalt abonnement efterfølgende.

Med din prøveperiode får du:

  • Adgang til alle låste artikler
  • Modtag vores daglige nyhedsbreve
  • Fuld adgang til vores app
!
!
Skal indeholde mindst 6 tegn
!
Skal indeholde mindst 2 tegn
!
Skal indeholde mindst 2 tegn

Få fuld adgang til dig og dine kollegaer

Start et gratis virksomhedsprøveabonnement

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Vær på forkant med udviklingen. Få den nyeste viden fra branchen med vores nyhedsbrev.

!
Nyhedsbrevsvilkår

Forsiden lige nu

Læs også