MediaWatch Logo Top
Log ind
ANNONCE

Kontakt os

MediaWatch

St. Regnegade 12, 2. sal
1110 København K
Tlf.: 3330 8369
 

Abonnement

Jeanette Friis-Therkilsen

Tlf. 7171 7424

jeanette@infowatch.dk

 

Teknisk support

Tlf. 7171 7423

support@infowatch.dk


Jobannoncering

Therese Warpe Jensen

Tlf. 7171 7420
therese@infowatch.dk


Annoncering

Hanne Slot

Tlf. 7171 7428

hanne@infowatch.dk

 

Bogholderi/økonomiafdeling

Ved henvendelser vedr. fakturakopi, levering af faktura, betalingsfrister mv., kontakt:

debitor.watch@jppol.dk

Har du spørgsmål til selve ydelsen på din faktura, bedes du kontakte MediaWatch:

mediawatch@infowatch.dk

Tlf. 7171 7424

 

 

 

Redaktionen

Tlf. 3330 8369
redaktion@mediawatch.dk

 

Journalisterne

Louise Reseke

Redaktør

Tlf: 3330 8365

Mobil: 2673 5950

louise@mediawatch.dk

 

Christian Carlsen

Journalist

Tlf: 3330 8378

Mobil: 5121 5330

christian@mediawatch.dk

 

Thomas Nygaard Madsen

Journalist

Tlf: 3330 8377

Mobil: 2019 4175

thomas@mediawatch.dk

 

Julie Fogde

Journalist

Tlf: 3330 8301

Mobil: 2721 6744

julie@mediawatch.dk